Ana Sayfa»Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Ulaştırma sektörünün temel omurgasını şoförlü araç kiralama hizmeti oluşturmaktadır. Ağırlıklı olarak görsel yayıncılık sektörü tarafından tercih edilmektedir. Haber takibi, magazin servisleri, kameraman ulaşımı, konuk alımları gibi çeşitli ihtiyaçlara cevap veren bu hizmet, “kontrol – analiz – yönlendirme ve maliyet” denklemi içerisinde yüksek fayda getiren, bu sebeple tercih oranı yüksek olan bir ulaştırma yöntemidir.

Şoförlü Araç Kiralama yöntemi, şirketlerin operasyonel kapsamda esnek, hızlı ve ihtiyaca yönelik bir yapıya erişim sağlamasıyla beraber; maliyet yönetimi kolay bir ulaştırma gücü kazanmasını sağlar.

Şoförlü Araç Kiralama
Şoförlü Araç Kiralama

Aydın Turizm, bu hizmetin en verimli ve analitik şekilde sunulması açısından çeşitli alternatifler sunmaktadır, ihtiyaca göre. Tarafımızdan şoförlü araç kiralama desteği istediğiniz andan itibaren;

1 – İhtiyaç Analizi,

Bu bağlamda bir çok değerlendirme söz konusu… Personel sayısı, çalışma vardiyası, mevcut yada muhtemel kullanım planlamanız ele alınır ve size değerlendirme bilgisi aktarılır,

2 – Planlama,

Bu andan itibaren sizlerle beraber olağan ve olağan dışı değerlendirmeler yapılır…   ihtiyaç duyacağınız araç, şoför ve idari personel sayısı; vardiya planlaması ortaya konulur.

3 – Maliyet Yönetimi,

İhtiyacınızın mali yükü; dolaylı ve doğrudan sonuç değerlendirmesi ele alınır.

Şoförlü Araç Kiralama, yetkinlik belgelerine sahip firmalarca tecrübe gerektiren, uzman ekiplerin aksatmadan sunabileceği bir hizmettir.